BANJALUKA - Dragiša Savić, nosilac liste Stranke pravedne politike za Narodnu skupštinu RS, poručio je da će se zalagati za RS kao aksiom opstanka srpskog naroda i njeno pravo da samostalno odlučuje o svom prosperitetu.
Rekao je da će se zalagati za javnost rada i finansiranja partija, te za društvo u kojem se racionalno troši novac građana.
"Zalagaću se za zapošljavanje boraca i njihove djece, za stambeno zbrinjavanje i za veća boračka primanja", saopštio je Savić.
Po njegovim riječima, SPP je nova partija, čijeg se 70 odsto članstva nije bavilo politikom, ali imaju želju da sposobnosti dokažu na djelu.