SARAJEVO - Komisija za borbu protiv korupcije Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH zakazala je za utorak, 18. marta, javno saslušanje predstavnika sindikata Uprave za indirektno oporezivanje UIO BiH u vezi sa izgradnjom objekta Regionalnog centra i Glavne kancelarije Uprave u Banjaluci.
Riječ je o predsjedniku Samostalnog sindikata državnih službenika i zaposlenika Uprave za indirektno oporezivanje (UIO) BiH Predragu Jelači, prvom predsjedniku Samostalnog sindikata Mehmedaliji Osmiću i predsjednici Sindikata UIO BiH Ani Mrnjavac.
Oni će biti saslušani u vezi sa planiranjem, odobravanjem i realizacijom višegodišnjeg projekta nabavke i izgradnje objekta za Regionalni centar Banjaluka i za Glavnu kancelariju UIO BiH u Banjaluci, saopšteno je iz Parlamentarne skupštine BiH.
Saslušanje je planirano za 14 časova, piše Srna.