BiH

Sin ministarke vozi službeno vozilo Vlade

Sin ministarke vozi službeno vozilo Vlade
Sin ministarke vozi službeno vozilo Vlade
Abc.ba

BIHAĆ - Sin ministarke finansija Azemine Helić, iako nije zaposlenik u Vladi niti ima bilo kakve veze sa Vladom USK-a, koristi službeno vozilo Vlade.

Ministarka Helić je inače iz Sanskog Mosta kao i ministar privrede Redžo Kurbegović, ali svaki dan na posao i s posla dovoze ih i odvoze dva vozača sa dva službena vozila.

Zašto je to tako, trebali bi odgovoriti dotični ministri, možda baš zato da bi vozila mogli koristiti i za privatne potrebe.

Ministarka je dobila i stan od Vlade USK-a na korištenje i stan u Bihaću ali ga ne koristi, nego putuje svaki dan što stvara dodatne troškove.

Fotografije su napravljene danas ispred zgrade Vlade i objavljene u Facebook grupi „Naši Bišćani“. Autor fotografija je Selver Vojić, portir u zgradi Vlade USK-a koju zaposlenici iste popularno zovu „Brena“.
 

Najčitanije