BANJALUKA - Republički štab za vanredne situacije održao je danas sjednicu u Banjaluci povodom pandemije virusa korona.
Očekuje se obraćanje javnosti članova Štaba.
BANJALUKA - Republički štab za vanredne situacije održao je danas sjednicu u Banjaluci povodom pandemije virusa korona.
Očekuje se obraćanje javnosti članova Štaba.