BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar Džombić prisustvovaće sutra Prvoj sjednici Koordinacionog tima za praćenje realizacije Strategije suzbijanja korupcije u RS.
Džombić će prisustvovati sjednici u svojstvu predsjednika Koordinacionog tima, saopšteno je iz Biroa Vlade RS za odnose s javnošću.
Početak sjednice zakazan je za 14.00 časova u Administrativnom centru Vlade RS, a nakon sjednice predviđene su izjave za medije.