BANJALUKA - Ognjen Tadić, predsjednik Gradskog odobra (GO) SDS-a, rekao je večeras, na Skupštini GO SDS-a, kako se sa žaljenjem mora osvrnuti na Nenada Stevandića, potpredsjednika Narodne skupštine RS (NSRS), koji je nedavno napustio stranku.
"Ožiljak koji smo dobili od čovjeka kojem smo dali ogromno povjerenje kandidajući ga i za poslanika i za potpredsjednika NSRS bio je mali, ali otrovan i prijetio je da će zagaditi SDS. Otvorili smo ranu, gnoj je izašao, očistili smo je i ponovo pobijedili", kazao je Tadić.