PRIJEDOR - Kandidat SDS-a za predsjednika Republike Srpske Ognjen Tadić pozvao je danas predsjednika SNSD-a Milorada Dodika na TV duel o situaciji u Republici Srpskoj.
Tadić je napomenuo da više od mjesec dana poziva Dodika da rasprave "zašto je u Srpskoj više penzionera nego zaposlenih, ali da on ne odgovara na taj poziv".
Tadić je na konferenciji za novinare čestitao i izbor generala Milomira Savčiću za predsjednika Boračke organizacije Republike Srpske /BORS/.