BiH

U Srebrenici ponovo postavljen bilbord s likom Vučića

U Srebrenici ponovo postavljen bilbord s likom Vučića
Foto: RTRS | U Srebrenici ponovo postavljen bilbord s likom Vučića
N.N.

BANJALUKA - U Srebrenici je ponovo postavljen bilbord s likom predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, nakon što je prvobitni prije nekoliko dana pocijepan.

Opštinska vlast postavila je bilbord u znak zahvalnosti Vučiću za pomoć, međutim, vandali su ga uništili, prenosi RTRS.

Kako se navodi, bilbord je ponovo postavljen, ali ovaj put uz latinični natpis.

Najčitanije