BiH

U Srpskoj rođeno 14 beba

U Srpskoj rođeno 14 beba
Foto: N.N. | U Srpskoj rođeno 14 beba
N.N.

BIJELJINA - U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 14 beba, po sedam djevojčica i dječaka.

U Banjaluci je rođeno devet beba, u Doboju dvije, a u Gradišci, Zvorniku i Trebinju po jedna beba, rečeno je Srni u porodilištima. U Banjaluci su rođene tri djevojčice i šest dječaka, u Doboju jedna djevojčica i jedan dječak, u Gradišci, Zvorniku i Trebinju po jedna djevojčica.

Podaci za porodilište u Foči nisu saopšteni.

 

Najčitanije