Premijer Srbije Aleksandar Vučić i Bakir Izetbegović su se upravo čuli telefonom i razgovarali su o predstojećoj posjeti 22. jula kada dolaze sva tri člana Predstavništva BiH u Beograd.
Oni su razmatrali teme koje bi trebalo obraditi na tom sastanku.
Da podsjetimo, goste iz BiH - Bakira Izetbegovića, Dragana Čovića i Mladena Ivanića - čuvaće 2.000 policajaca, a bezbjednost će biti podignuta na najviši nivo.
(Kurir)