SARAJEVO - Vanredna sjednica Predsjedništva Bosne i Hercegovine biće održana danas u 17 sati.
Zahtjev za održavanje sjednice u vezi s pandemijom virusa korona (Covid-19) uputio je član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović.
Na sjednici bi trebalo biti razgovarano o mjerama za sprječavanje širenja virusa u BiH te o ekonomskim mjerama koje je potrebno preduzeti kako bi se zaštitila privreda.