BiH

Vlada RS uvojila Reformsku agendu

Vlada RS uvojila Reformsku agendu
Vlada RS uvojila Reformsku agendu
N.N.

BANJALUKA - Vlada Republike Srpske usvojila je danas “Reformsku agendu za BiH 2015 -2018. godina”.

"Prethodnih mjeseci trajale su intenzivne konsultacije predstavnika Savjeta ministara BiH i vlada FBiH i Republike Srpske o sadržaju ovog dokumenta čije usvajanje predstavlja jedan od suštinskih preduslova za dalje kretanje BiH na njenom evropskom putu”, saopšteno je iz Biroa za odnose s javnošću Vlade Republike Srpske.

Vlada Srpske izrazila je posebnu zahvalnost Delegaciji EU u BiH, na čelu sa ambasadorom Larsom Gunarom Vigemarkom, na uloženim naporima u pravcu postizanja saglasnosti o svim otvorenim pitanjima.

Najčitanije