MRKONjIĆ GRAD - U Mrkonjić Gradu danas je služen parastos za policajce koji su ubijeni 1992. godine u Bočcu nadomak Mrkonjić Grada.
Parastos je služen na spomen obilježju u krugu Stanice javne bezbjednosti, nakon čega su upaljene svijeće i položeno cvijeće u znak sjećanja na 13. jun 1992. godine kada su snage HOS-a i Zelenih beretki na prostoru Šebeza, u Bočcu, zarobile 21 pripadnika policije i odmah likvidirale. Samo se Ilija Cigoja vodi kao nestao.
Stanica javne bezbjednosti Mrkonjić Grad je još 2005. godine, preko MUP-a Republike Srpske /RS/ podnijele tužbu za počinjeni ratni zločin, ali do danas niko nije procesuiran.