Društvo

Čerkez: Uvodi se stanje epidemije u Tuzlanskom i Kantonu Sarajevo

Čerkez: Uvodi se stanje epidemije u Tuzlanskom i Kantonu Sarajevo
Foto: Fena / Arhiva | Čerkez: Uvodi se stanje epidemije u Tuzlanskom i Kantonu Sarajevo
N.N.

SARAJEVO - Krizni štab Ministarstva zdravstva FBiH dao je saglasnost da se u Tuzlanskom i Kantonu Sarajevo proglasi stanje epidemije, a pokrenuta je i inicijativa da se stanje epidemije proglasi u cijeloj FBiH, kazao je pomoćnik ministra zdravstva FBiH Goran Čerkez nakon sjednice Kriznog štaba.

"Evidentno je da je došlo do popuštanja poštivanja mjera, koje su još uvijek na snazi, a koje, prije svega, podrazumijevaju nošenje maski u zatvorenom prostoru, redovno pranje ruku i održavanje socijalne distance, istakao je Čerkez, prenose federalni mediji.

Najčitanije