BANJALUKA – Žena koja je danas skočila sa Gradskog mosta u Banjaluci spasena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći.
Rečeno je to Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
Povezana vijest:
"Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći", naveli su iz banjalučke policije.
Podsjećamo, Avaz je prenio da je ženu spasio Danijel Delić, koji je sjedio na obližnjem splavu sa prijateljima.