Društvo

Preminula žena u dobojskoj bolnici od virusa korona

Preminula žena u dobojskoj bolnici od virusa korona
Foto: N.N. | Preminula žena u dobojskoj bolnici od virusa korona
Srna

DOBOJ - Žena iz Teslića, koja je bila pozitivna na virus korona, preminula je u Bolnici "Sveti apostol Luka" u Doboju u protekla 24 časa, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.

Riječ je o šezdesetdevetogodišnjoj ženi koja je imala više pridruženih oboljenja i koja je u Službu za infektivne bolesti primljena 3. maja, navode iz dobojske bolnice.

U bolnici u Doboju do sada je preminulo 11 pacijenata koji su bili pozitivni na virus korona, a imali su i više pridruženih oboljenja.

Najčitanije