Društvo

Šeranić: Zadovoljan sam ponašanjem građana

Šeranić: Zadovoljan sam ponašanjem građana
Foto: Screenshot | Šeranić: Zadovoljan sam ponašanjem građana
N.N.

BANJALUKA - Ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić, rekao je da je zadovoljan ponašanjem građana tokom pandemije virusa korona i da nije bilo za očekivati da će se nakon nekoliko mjeseci pandemije građani i dalje striktno držati mjera.

"Mislim da su građani kroz ovo shvatili i ozbiljnost mjera koje smo mi preporučivali i da su se uzorno ponašali", rekao je Šeranić za "ATV" i dodao:

"Nije bilo ni za očekivati da poslije nekih mjesec i po opet imamo tako striktno poštovanje mjera. Jednostavno ljudi se i zasite svega toga i dešavaju se stvari u regionu koje morate da ispratite".

Najčitanije