Društvo

Učenici okupirali predsjednika RS

Učenici okupirali predsjednika RS
Foto: N.N. | Učenici okupirali predsjednika RS
N.N.

BANJALUKA – Milorad Dodik, predsjednik RS, danas je prilikom odlaska na redovne dnevne aktivnosti iskoristio priliku da porazgovara i uslika se sa učenicima.

Grupa đaka okupirala je predsjednika u Ulici Veselina Masleše, popularnoj Gospodskoj ulici u centru Banjaluke.

Neki od njih su tražili da se uslikaju, dok su drugi popričali sa Dodikom.

Najčitanije