Društvo

Ukida se zabrana kretanja između opština i gradova

Ukida se zabrana kretanja između opština i gradova
Foto: N.N. | Ukida se mjera o nekretanju građana između opština i gradova

BANJALUKA - Ministar zdravlja Alen Šeranić rekao je danas nakon sjednice Republičkog štaba za vanredne situacije da se ukida zabrana kretanju građana između opština i gradova u dane vikenda.

"Građani će moći da se kreću nesmetano između opština, odnosno gradova. Nošenje maske je obavezno bez obzira na to da li ste sami ili ne", rekao je Šeranić.

Ova mjera u cilju sprečavanja širenja zaraze virusom korona bila je na snazi od 4. aprila.

Najčitanije