SARAJEVO - U Unsko-sanskom kantonu u posljednja 24 časa potvrđeno je 17 novih slučajeva zaraze virusa koronom, a zaražena lica su iz Bihaća, Sanskog Mosta i Cazina.
Direktor Kantonalne bolnice u Bihaću Hajrudin Havić rekao je da je na testiranje poslato 58 uzoraka, od kojih je 17 novozaraženih.
Prema njegovim riječima, svi zaraženi vezani su za klastere koji su već aktivni u ovim gradovima, prenose federalni mediji.