Ex -Yu

Auto udario u stablo, ima nastradalih

Auto udario u stablo, ima nastradalih
Foto: Arhiva/Ilustracija | Auto udario u stablo, ima nastradalih
N.N.

​Teška saobraćajna nesreća dogodila se u četvrtak, pet minuta iza ponoći u Segetu Donjem, u Ulici Hrvatskih žrtava, gdje je automobil udario u stablo, a dvije osobe su nastradale, saopšteno je iz PU splitsko-dalmatinske.

Kako navodi Dalmacija Danas, u nesreći su nastradala dva muškarca.

"U ponoć i 40 minuta radnici Hitne medicinske pomoći konstatovali su smrt dvije, zasad nepoznate muške osobe", dodaju iz policije.

Slijedi uviđaj kako bi se utvrdile sve okolnosti nesreće.

Najčitanije