Ex -Yu

Autobus pokosio pješake kod Željezničke stanice u Beogradu

Srna

BEOGRAD - Jedna osoba je poginula, a druga povrijeđena u nesreći kod Željezničke stanice u Beogradu, kada je autobus, poslije sudara sa automobilom, izgubio kontrolu i izletio na trotoar, javlja RTS.

"Lastin" autobus je kod pošte u Savskoj ulici udario u automobil i nastavio nekontrolisano da se kreće, pokosio dva pješaka i na kraju udario u semafor.

Najčitanije