Ex -Yu

Bacio se iz policijskog auta na putu i poginuo (Foto)

Bacio se iz policijskog auta na putu i poginuo (Foto)
Bacio se iz policijskog auta na putu i poginuo (Foto)
24sata.hr

ZAGREB, PULA - Zatvorenika V.M. (32) su vozili iz Pule u Zagreb. Kod Ravne Gore je skočio iz policijskog vozila u kojem je bio samo jedan pravosudni policajac i poginuo.

Služio je zatvorsku kaznu zbog krivičnog djela izazivanja saobraćajne nesreće sa smrtnom posljedicom.

Skočio je iz kola pravosudne policije. Kako doznajemo, vozili su ga iz Pule u zatvorsku bolnicu u Zagreb. Uviđaj još traje.

U automobilu je bio samo jedan pravosudni policajac

Najčitanije