Ex -Yu

Bandić leti iz Holdinga

Bandić leti iz Holdinga
Bandić leti iz Holdinga
Tportal

ZAGREB - Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić, iako je formalno na čelu i Zagrebačkog holdinga, mogao bi da bude protjeran iz te firme.

To je posljedica njegovog konstantnog ignorisanja proširenog sastava tog trgovačkog društva u posljednjih nekoliko mjeseci.

"Bandić je i dalje prvi član Skupštine, ali budući da on javno priča kako za njega ovaj sastav Skupštine nije relevantan, konzultirat ćemo se da vidimo što ćemo dalje", kazao je zamjenik predsjednika Skupštine ZGH-a Boris Šprem.

Gradonačelnik bi, neslužbeno se saznaje, "pedalu" mogao dobiti već na idućoj sjednici Skupštine ZGH-a, koja bi trebalo da bude održana sredinom maja.

Najčitanije