Ex -Yu

Biciklista poginuo na magistrali nedaleko od Dubrovnika

Biciklista poginuo na magistrali nedaleko od Dubrovnika
Biciklista poginuo na magistrali nedaleko od Dubrovnika
Srna

DUBROVNIK - Biciklista je poginuo danas u saobraćajnoj nesreći na magistrali nedaleko od Dubrovnika, kada ga je udario kamion, potvrđeno je iz dubrovačke policije.

"Oko 18.20 na magistrali u blizini Vidikovca, došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je smrtno stradala jedna osoba. Zbog potreba uviđaja saobraćaj je preusmjeren na alternativne pravce", rekla je portparol Policijske uprave dubrovačko-neretvanske Andrijana Biskup.

Uviđaj je u toku, a na terenu su Hitna pomoć i policija, prenose hrvatski mediji.

"Dubrovački vjesnik" navodi da je u toku potraga za vozačem kamiona makarskih oznaka koji se, prema tvrdnjama očevidaca, udaljio s mjesta nesreće.

Najčitanije