Ex -Yu

Četvoro poginulo u Skoplju

Četvoro poginulo u Skoplju
Četvoro poginulo u Skoplju
Srna

SKOPLJE - U teškoj saobraćajnoj nesreći u centru Skoplja poginulo je četvoro ljudi, dvoje državljana Srbije i dvoje Makedonije.

Nesreća se dogodila sinoć u 22.45 časova na Bulevaru Makedonija kada je "pasat" beogradskih registarskih oznaka direktno udario u autobus koji je bio parkiran, saopštila je policija.

Na licu mjesta poginula su dva lica, jedan od putnika podlegao je povredama na putu ka bolnici, a jedan u Kliničkom centru u Skoplju.

Makedonski mediji saopštili su da je na licu mjesta poginuo vozač Ramadan Beriša, koji je imao državljanstvo Srbije i Skopljanac Ibrahim Ahmet.

Policija je izvršila uviđaj i u toku je istraga.

Najčitanije