SKOPLJE - Makedonske vlasti saopštile su da su u noćašnjem padu helikoptera nedaleko od Strumice poginule sve četiri osobe u letjelici.
Policijski portparol Ivo Kotevski rekao je danas da su četiri člana granične policije nastradala kada je njihov helikopter pao oko 190 kilometara južno od Skoplja.
Lokalni mediji prenijeli su da je helikopter udario u antenski stub telekoma i srušio se.
Lokalna stanica "TV Nova" prenijela je, pozivajući se na očevice, da je helikopter kružio bez svjetala i da je pilot pokušao da sleti, ali je letjelica udarila u antenu, srušila se i eksplodirala.
Ostaci helikoptera rasuti su u krugu od 50 metara oko mjesta nesreće.