Ex -Yu

Čobanković brao kukuruz pa u prikolici pio rakiju (Foto)

Čobanković brao kukuruz pa u prikolici pio rakiju (Foto)
Čobanković brao kukuruz pa u prikolici pio rakiju (Foto)
24sata.hr

VALPOVO - U povodu Međunarodnog dana žena sa sela ministar poljoprivrede Hrvatske Petar Čobanković u subotu je posjetio selo Šag kraj Valpova. Učestvovao je i u brzom branju kukuruza.

Ušao je u polje sa poljoprivrednicima i krenuo. Popeo se ministar i na prikolicu traktora gdje je uživao u domaćoj rakiji.

Najčitanije