BEOGRAD - Nepoznate osobe zapalile su sinoć u Zemunu čovjeka, kojeg su prethodno mučili i čupali mu nokte, prenosi Telegraf.
Nesrećni čovek primljen je rano jutros na Vojnomedicinsku akademiju (VMA) gdje mu se ljekari bore za život.
Mučenje se dešavalo sinoć preko puta "Metroa" u Zemunu.
Prema informacijama Telegrafa, čovjek je unakažen toliko da se ne može ni prepoznati, i trenutno se nalazi u šok sobi VMA.