ZADAR - Djevojčica (13) s 1,52 promila alkohola u krvi primljena je na Odjel pedijatrije zadarske Opšte bolnice.
U bolnici su joj ispumpali želudac i pustili je kući. Djevojčica je bila na proslavi dječjeg rođendana, a navodno je pila votku misleći da pije vodu. Policija će obaviti razgovor s roditeljima, a o svemu će obavijestiti i Centar za socijalnu pomoć. Od početka godine policija je u Zadru zabilježila četiri slučaja pijane djece. Osim ove djevojčice alkoholizirana su bila i tri dječaka, starosti 12 i 69 godina.