Ex -Yu

Djevojčica se ubola na narkomansku iglu

Djevojčica se ubola na narkomansku iglu
Djevojčica se ubola na narkomansku iglu
Srna

VELIKA GORICA - Osamnaestomjesečna djevojčica ubola se na narkomansku iglu na igralištu u Velikoj Gorici, nakon čega je prevezena na zagrebačku Kliniku za infektivne bolesti.

Majka djevojčice ispričala je da se dijete ubolo u bedro i da je u igli bilo droge i krvi.

Prema njenim riječima, ubod je bio dubok oko tri centimetra.

Prvi nalazi sa Klinike očekuju se poslije sedam dana, a potom slijede i nalazi sa dodatnih kontrola da bi se utvrdilo da li je na dijete prenesena nekakva zarazna bolest, virus hepatitisa ili HIV-a, javili su hrvatski mediji.

Najčitanije