Milica S. stara 19 godina izvršila je samoubistvo na Novom Beogradu.
Prvi rezultati istrage ukazuju da je djevojka u stanu u Ulici Milutina Milankovića popila veću količinu lijekova, a zatim se ugušila najlon kesom, piše Telegraf.rs.
Beživotno tijelo djevojke prevezeno je na Institut za sudsku medicinu, potvrđeno je "Blicu" u MUP-u.