Ex -Yu

Dojava o bombi na splitskom sudu

Dojava o bombi na splitskom sudu
Foto: Miroslav Lelas/Pixsell | Dojava o bombi na splitskom sudu
N.N.

SPLIT - Jutros je nepoznata osoba dojavila kako je u zgradi Županijskog suda u Splitu postavljena bomba.

Evakuisani su svi zaposlenici i stranke, a policija pregleda zgradu. Dojava o bombi je stigla u 8.45, a evakuisano je 250 osoba.

"Na terenu su službenici Odjela za protiveksplozijsku zaštitu koji će pregledati zgradu", kažu iz PU splitsko-dalmatinske.

(Index)

Najčitanije