Ex -Yu

Džip žandarmerije udario u kiosk, troje povrijeđeno

Džip žandarmerije udario u kiosk, troje povrijeđeno
Foto: N.N. | Džip žandarmerije udario u kiosk, troje povrijeđeno
Agencije

BEOGRAD - Tri lica povrijeđena su kada je džip žandarmerije udario i kiosk na Vračaru u Beogradu, javili su beogradski mediji.

Saobraćajna nezgoda dogodila se jutro na uglu ulica Svetozara Markovića i Kralja Milana.

Prema nezvaničnim informacijama, vozilo sa stranim tablicama je prošlo na crveno svjetlo, a vozilo žandarmerije je da bi izbjeglo nesreću udarilo u kiosk.

Tom prilikom povrijeđeni su žena starosti 56 godina, dvadesetsedmogodišnji muškarac i jedna dvadesetosmogodišnja osoba.

Najčitanije