Ex -Yu

Eksplozija u Beogradu, nema povrijeđenih

Eksplozija u Beogradu, nema povrijeđenih
Eksplozija u Beogradu, nema povrijeđenih
N.N.

BEOGRAD - Snažna detonacija odjeknula je Novim Beogradom oko 22.40, a eksplozija je izbila u blizini zgrade poznate kao „Crvenkapa“ u Bulevaru Mihajla Pupina.

Kako kažu stanari obližnjih zgrada, od siline detonacije su se zatresli prozori, a udar se oJsetio sve do Brankovog mosta.

Kako navode beogradski mediji, eksplozija se dogodila u objektu na adresi Bulevar Mihajla Pupina 8.

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova saopšteno je da u eksploziji nije bilo povrIJeđenih, da je uviđaj u toku, kao i da će uzroci eksplozije biti naknadno utvrđeni.

Prema informacijama sa lica mJesta, eksplozija se dogodila iza „Ju biznis centra“, u blizini parkinga, tehničkog pregleda i servisa i tepih-centra

Prvo je odjeknula veoma snažna detonacija, a zatim se video dim, koji se nadvio nad „Crvenkapom“.

 

 

Građani na društvenim mrežama navode da se eksplozija čula i u drugim dijelovima grada.    

(NN/b92.net)

Najčitanije