Ex -Yu

Građani Srbije tvrde da su snimili NLO

Građani Srbije tvrde da su snimili NLO
Foto: Ilustracija | Građani Srbije tvrde da su snimili NLO
N.N.

Stanovnici Donjeg Milanovca zabilježili su mobilnim telefonima nesvakidašnju pojavu na nebu 17. juna oko 22 časa.

Oni tvrde da su na nebu vidjeli 6 NLO-a, kao i da postoje očevici.

"Gle nestaju. Evo sad su tri, dva…“, čuje se na snimku.

Pogledajte i prosudite sami u video-klipu gore.

(Sputnjik)

Video
Najčitanije