Ex -Yu

Incident ispred škole: Djevojčica sebe isjekla nožem

Incident ispred škole: Djevojčica sebe isjekla nožem
Incident ispred škole: Djevojčica sebe isjekla nožem
N.N.

BEOGRAD - Djevojčica (14) isjekla se nožem u parku u blizini Osnovne škole "Ivo Andrić" na Kanarevom brdu, saznaju "Novosti"

Nezvanično se saznaje da je ona odvezena na Univerzitetsku dečju kliniku u Tiršovoj sa posjekotinama na leđima i podlaktici, a povrede je nanijela sama sebi.

Neki mediji ranije su izvijestili da je navodno riječ o otmici, ali je direktor škole to demantovao.

(novosti)

Najčitanije