PRIŠTINA - Na streljackom poligonu u Peći, 36. godišnji S. D. albanske nacionalnosti, izvršio je samoubistvo, saopštila je danas kosovska policija.
Kako prenose kosovski mediji, policija je navela da je S. D. sinoć oko 21 sat, tokom vježbanja pucanja, iznenada usmjerio oružje prema sebi i pucao u glavu.
Smrt su potvrdili ljekari bolnice u Peći, a tijelo je poslato na obdukciju u Prištinu.