BEOGRAD - Beograd je večeras zahvatilo nevrijeme, praćeno jakim pljuskom i vjetrom.
Oluja je počela u 20.30 časova i na ulicama u centru grada je nekoliko cantimetara vode koja otežava saobraćaj, javili su beogradski mediji.
Preduzeće "Putevi Srbije" večeras je upozorilo sve učesnike u saobraćaju da je Hidrometeorološki zavod Srbije najavio lokalne pljuskove sa grmljavinom, sugradicom i gradom na području Beograda /Umčari, Grocka/ i na jugu Banata.
Upozorenje na nevrijeme se odnosi i na Nišavski i Šumadijski okrug /Kragujevac, Kraljevo i Vrnjačka banja/, na Borski i Pomoravski okrug /Smederevo i Smederevska Palanka/, kao i na dolinu Kolubare /Lazarevac i Ub/.