Ex -Yu

Kidnapovan i teško povrijeđen muškarac, otmičari uhapšeni

Kidnapovan i teško povrijeđen muškarac, otmičari uhapšeni
Kidnapovan i teško povrijeđen muškarac, otmičari uhapšeni
N.N.

NOVI SAD - Novosadska policija pronašla je otetog muškarca nakon što je zbog otmice naložena blokada cijelog grada.

Kako javlja portal "021", privedene su dvije osobe, koje su muškarca strpale u gepek automobila. Oteti muškarac je teško povrijeđen, javlja reporterka "B92" s mjesta događaja.

Dvoje osumnjičenih uhapšeni su u Sremskoj Kamenici. "B92" nezvanično prenosi da je oteti muškarac star 41 godinu i da je smješten u bolnicu u Novom Sadu.

Otmica se dogodila u naselju Detelinara u Novom Sadu, a potraga za crnim automobilom novosadskih tablica je potrajala. 

Ubrzo nakon otmice na lice mjesta došlo je nekoliko vozila kriminalističke policije. 

(B92, foto: Ilustracija)

Najčitanije