Ex -Yu

Kneginja Jelisaveta uselila u vilu "Crnogorka"

Kneginja Jelisaveta uselila u vilu "Crnogorka"
Kneginja Jelisaveta uselila u vilu "Crnogorka"
Srna

BEOGRAD - Prestolonasljednik Aleksandar Karađorđević uputio je čestitke kneginji Jelisaveti povodom useljenja u vilu "Crnogorka" u Beogradu, koja je prije konfiskacije bila u vlasništvu njene majke kneginje Olge.

Prestolonasljednik je naveo da je veoma srećan i ponosan što je njegova rođaka, nakon više decenija nepravde i velikih patnji za porodicu Karađorđević, dočekala dan kada joj je i zvanično vraćen dio onoga što joj pripada, saopšteno je iz Belog dvora.

On je izrazio nadu da će konfiskovana imovina biti vraćena u što kraćem roku i mnogobrojnim drugim porodicama koje su doživjele veliku nepravdu.

Aleksandar Karađorđević sa članovima uže porodice prisustovao je današnjem zvaničnom useljenju kneginje Jelisavete u vilu "Crnogorka".

Najčitanije