Ex -Yu

Kolinda postala doktorant

Kolinda postala doktorant
Foto: N.N. | Kolinda postala doktorant
Tanjug

ZAGREB - Hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović odbranila je temu doktorskog rada iz međunarodnih odnosa na Fakultetu političkih nauka u Zagrebu.

Grbar-Kitarović je u srijedu na fakultet stigla pola sata prije početka odbrane, na kojoj je morala da detaljno objasni zašto, kako i sa kojom tezom će pisati svoj doktorski rad, prenosi hravatski RTL.

"Osjećam se kao i svaki drugi doktorant na Fakultetu političkih nauka, ništa posebno. Naravno jesam uzbuđena, a spremna jesam", rekla je Grabar-Kitarović za RTL prije uslaska na fakultet.

Ona je doktroske studije upisala 2015. godine, nakon što je izabrana za predsjednicu države.

Kolindu Grabar-Kitarović sada očekuje pisanje doktorskog rada.

Najčitanije