PODGORICA - Kandidat za mandatara za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić pozvao je danas građane da se mole za zdravlje NJegovog visokopreosveštenstva mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija i sve oboljele od kovida 19, kao i za zdravstvene radnike.
"Umnožimo molitve za našeg mitropolita Amfilohija, onako kako se on uvijek molio za Crnu Goru. Molitve i podrška svim oboljelim od kovida 19 i našim zdravstvenim radnicima širom Crne Gore", napisao je mandatar Zdravko Krivokapić na svom "Tviter" nalogu.
Mitropolit Amfilohije, koji se liječi u Kliničkom centru Crne Gore nakon što je utvrđeno da je pozitivan na virus korona, jutros je stabilnog zdravstvenog stanja i dobro se osjeća.
Iz Mitropolije crnogorsko-primorske naveli su da je mitropolit pod stalnom brigom ljekara u Kliničkom centru.
Mitropolit Amfilohije smješten je u Klinički centar nakon što je utvrđeno da je pozitivan na virus korona.
Umnožimo molitve za našeg mitropolita Amfilohija, onako kako se on uvijek molio za Crnu Goru. Molitve i podrška svim oboljelim od #Covid_19 i našim zdravstvenim radnicima širom CG.
— Zdravko Krivokapić (@ZdravkoKrivokcg) October 7, 2020