Ex -Yu

Krivokapić: Građani da se mole za zdravlje mitropolita Amfilohija

Krivokapić: Građani da se mole za zdravlje mitropolita Amfilohija
Foto: N.N. | Krivokapić: Građani da se mole za zdravlje mitropolita Amfilohija
Srna

PODGORICA - Kandidat za mandatara za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić pozvao je danas građane da se mole za zdravlje NJegovog visokopreosveštenstva mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija i sve oboljele od kovida 19, kao i za zdravstvene radnike.

"Umnožimo molitve za našeg mitropolita Amfilohija, onako kako se on uvijek molio za Crnu Goru. Molitve i podrška svim oboljelim od kovida 19 i našim zdravstvenim radnicima širom Crne Gore", napisao je mandatar Zdravko Krivokapić na svom "Tviter" nalogu.

Mitropolit Amfilohije, koji se liječi u Kliničkom centru Crne Gore nakon što je utvrđeno da je pozitivan na virus korona, jutros je stabilnog zdravstvenog stanja i dobro se osjeća.

Iz Mitropolije crnogorsko-primorske naveli su da je mitropolit pod stalnom brigom ljekara u Kliničkom centru.

Mitropolit Amfilohije smješten je u Klinički centar nakon što je utvrđeno da je pozitivan na virus korona. 

 

Najčitanije