BEOGRAD- Dojava o bombi postavljenoj u zgradi Skupštine grada Beograda bila je lažna, saopštio je predsjednik gradskog parlamenta Aleksandar Antić.
On je novinarima u Skupštini grada rekao da ne može da shvati zašto se to radi kada skupština donosi važne odluke i najavio da će sjednica parlamenta, čiji je početak prvobitno bio zakazan za 12.00 časova, a zatim odložen zbog lažne dojave, biti održana u toku popodneva.
Skupština Beograda, u Ulici Nikole Pašića, evakuisana je u ponedjeljak oko 12.00 časova zbog dojave da je u zgradi podmetnuta bomba.
Odbornici i zaposleni u Gradskoj upravi napustili su zgradu Skupštine grada na Trgu Nikole Pašića i prešli u Stari dvor, da bi Specijalne jedinice MUP-a Srbije mogle da pretraže zgradu gradskog parlamenta.