Ex -Yu

Marko Đurić imenovan za ambasadora Srbije u SAD

Marko Đurić imenovan za ambasadora Srbije u SAD
Foto: Tanjug | Marko Đurić imenovan za ambasadora Srbije u SAD
Tanjug

BEOGRAD - Na današnjoj sjednici Vlade Srbije direktor Kancelarije za KiM Marko Ðurić imenovan je za ambasadora Srbije u Sjedinjenim Američkim Državama.

Na istoj sjednici Ðurić je razriješen funkcije direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju, saznaje Tanjug.

Na toj funkciji on je bio od maja 2014. godine.

Najčitanije