Ex -Yu

Ministar pušio na javnom mjestu

Ministar pušio na javnom mjestu
Ministar pušio na javnom mjestu
Agencije

ZAGREB - Iako je potpuna zabrana pušenja u svim javnim prostorijama u Hrvatskoj opet na snazi od subote, ministar poljoprivrede Petar Čobanković nije mogao odoljeti cigareti.

Na sastanku s Upravom "Kandita" i predstavnicima sindikata u Šećeranskom domu u Osijeku ministar je zapalio cigaretu i kršio zakon. Kazna za onoga ko bude uhvaćen da puši na mjestu na kojem je to zabranjeno iznosi od 500 do 1.000 kuna.

Najčitanije