ZADAR - Dvadesettrogodišnji državljanin Srbije povrijeđen je kada je, pod još neutvrđenim okolnostima, pao sa zida visokog 10 metara u parku Vladimira Nazora u Zadru.
Mladić je sa povredama glave i nogu prevezen u zadarsku opštu bolnicu, prenose hrvatski mediji.
U policiji navode da je bio sam, što im je i potvrdio noćas, kad su ga pronašli, jer je, uprkos povredama, bio pri svijesti.
Policiji su, navodno, dva svjedoka rekla da su prvo vidjela kako pada opušak sa 10 metara visokog zadarskog bedema, a potom i pad ovog 23-godišnjaka.