Ex -Yu

Mladić pao sa palube i utopio se

Mladić pao sa palube i utopio se
Mladić pao sa palube i utopio se
Srna

OMIŠ - Dvadesettrogodišnji Australijanac poginuo je u Omišu kada je tokom zabave na brodu pao sa palube u more.

Nesreća se dogodila sinoć tokom zabave, kada je nastradali Australijanac pao između dva broda i pri tome nezgodno udario glavom.

Stradali Australijanac je sa svojim bratom i društvom sunarodnika iznajmio tri broda sa kojima su krenuli u obilazak hrvatske obale, prenose hrvatski mediji.

Na dubini od pet metara pronašao ga je omiški vatrogasac, koji je skočio u more kako bi mu pomogao.

Smrt je konstatovana u bolnici, gdje su pokušali da reanimiraju Australijanca, ali bez uspjeha.

Državno tužilaštvi provodi istragu i za sada sve upućuje na nesrećni slučaj.
Kao uzrok smrti, policija je navela utapanje.

Najčitanije