Ex -Yu

Mladić poginuo uskačući u voz

Mladić poginuo uskačući u voz
Mladić poginuo uskačući u voz
Agencije

SLAVONSKI BROD - Na željezničkoj stanici u Slavonskom Brodu došlo je do tragedije u kojoj je poginuo 18-godišnjak iz Starog Slatinika.

Iz Policijske uprave brodsko-posavske saopšteno je da je mladić sinoć oko 20.30 časova pao između donjeg dijela vagona i betonskog perona prilikom uskakanja u voz koji je upravo polazio s perona.

Mašinovođa (40) nije ništa primijetio, te se voz zaustavio desetak kilometara dalje na željezničkoj stanici Sibinj.

Mrtvo tijelo prevezeno je u bolnicu na Odjeljenje patologije, gdje će danas po nalogu istražnog sudije   biti obavljena obdukcija - prenose hrvatski mediji.

Najčitanije