BEOGRAD - Muškarac koji je prijetio da će skočiti sa Starog željezničkog mosta u Beogradu, odustao je od svoje namjere večeras oko 19 sati poslije razgovora sa pregovaračkim timom MUP-a Srbije.
"Čovjek koji je prijetio da će izvrši samoubistvo odustao je od te namjere poslije razgovara sa pregovaračkim timom MUP-a", rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije.